Slide GlobalSM Jim Beam GlobalSM Jim Beam

WORKING
WITH
LEGENDS

Cel.

Gdy kampania Bourbon Legends zawitała do Polski było jasne, że do osiągnięcia przez nią sukcesu potrzebna będzie idealnie dopasowana promocja w punktach sprzedaży. Promocja, która doskonale wpisze się w wizerunek trunków z 250 letnią tradycją.

GlobalSM Jim Beam
GlobalSM Jim Beam

Działania.

Mieliśmy trudny orzech do zgryzienia. Zaproponowanie idealnych działań dla legendy smaku wymagało od nas wzniesienia się na wyżyny naszej kreatywności. W ramach realizacji Bourbon Legends stworzyliśmy ekspozycję zarządzającą kategorią whisky & bourbon. Udało się! Powstało coś…. wyjątkowego na miarę prawdziwej legendy! Aby podkreślić ponad 200-letnie dziedzictwo właściciela m.in. marki Jim Beam. wykorzystaliśmy ciemne drewno. Nawiązywało ono do tradycyjnego sposobu leżakowania eksponowanych trunków.

Ponadto, z myślą o promocji marki Jim Beam stworzyliśmy ekspozycję nawiązującą do okresu bożonarodzeniowego. Miała ona zwiększyć visibility marki w dużych punktach sprzedaży.

GlobalSM Jim Beam

Efekt.

Nasza realizacja spotkała się z pozytywnym odbiorem Klienta, a także – co niemniej istotne – konsumentów. Konkury zostały przyjęte! Kampania Bourbon Legends przyciągała uwagę.

Klient:
Jim Beam
Usługi:
Design
Modelowanie 3D